Nadzemní a podzemní plastové samonosné bez obetonování

Kde koupit samonosné plastové jímky, nádrže, zásobníky na dešťovou vodu?

Logo firmy Graf a firmy ECO AQUA Solution s.r.o.Plastové samonosné jímky, nádrže, zásobníky na dešťovou vodu jsou výrobkem Německé firmy GRAF, která je evropskou jedničkou v produkci systémů na využívání dešťové vody.

Firma GRAF existuje již více jak 50 let, na Evropském trhu paří mezi Top výrobce, její výrobky splňují veškeré normy EU a jsou díky vývoji, inovacím a zpracování produkty špičkové kvality. To dokazuje i záruka na její výrobky až 25 let.

Do České republiky je dováží firma ECO AQUA Solution s.r.o., která dále nabízí prodej širokého sortimentu produktů firmy OTTO GRAF Gmph.

Firma ECO AQUA Solution s.r.o. provozuje internetový obchod www.eco-aqua-shop.cz se sídlem na adrese: Kolbenova 907/40a, Praha 9 - Vysočany, zde najdete i sklad firmy.

V Eshopu najdete nejen plastové samonosné jímky, nádrže, zásobníky na dešťovou vodu, ale i jiné výrobky. Dále eshop nabízí septiky, žumpy jednokomorové, ale i dvoukomorové určené na skladování splaškové vody.

Dále biologické čističky odpadních vod , s vysokou účinností čištění a to 99% využívající metody SBR. Čov jsou určené jak pro rodinné domy tak i pro větší objekty: Kapacitně od 2 osob až po 200 osob.

Najdete v eshopu i kompletní sestavy pro využití dešťové vody pro zavlažování zahrady, ale i pro rodinný dům, které se dají libovolně zvolit, přesně podle vašich požadavků.

Důležitou součástí je i vsakování. Eshop nabízí různé typy řešení pro vsakovací systémy. Lze zvolit jak vsakovací bloky, vsakovací tunely nebo vsakovací jímky určené k odvodnění střech a ostatních ploch. Nabízí i příslušenství k zvolenému systému.